facebook twitter
polski english

International Scottish Winter Climbing Meet 2020

3.11.2019

The Mountaineering Scotland zaprasza dwie osoby zrzeszone w PZA na Mountaineering Scotland International Winter Climbing Meet.

Mityng odbędzie się w ośrodku Aviemore Youth Hostel w Aviemore (Szkocja), który znajduje się w sąsiedztwie najlepszych rejonów do wspinaczki zimowej. Cele mityngu to m.in. nawiązanie współpracy między członkami klubów z całego świata zrzeszonych w UIAA, zapoznanie gości z niezwykłym i pełnym różnorodności wspinaniem w Szkocji i północnej Walii, zbliżenie z brytyjską tradycją i kulturą, oraz zapewnienie warunków do międzynarodowej debaty dotyczącej bieżących spraw związanych ze wspinaczką.

W spotkaniu mogą wziąć udział wspinacze zrzeszeni w klubie należącym do PZA i posiadający odpowiedni wykaz przejść zawierający skalne drogi wymagające użycia własnej asekuracji na poziomie min. VI.2 / 5.11b / 6aE3 latem., oraz WI5, M6 zimą.

Osoby chcące wziąć udział w MS International Winter Climbing Meet proszone są o pilne przesłanie zgłoszenia, zawierającego następujące informacje:

  1. Ilość sezonów wspinaczkowych letnich
  2. Ilość sezonów wspinaczkowych zimowych
  3. Poziom trudności RP/OS pokonywanych na sportowych drogach ubezpieczonych
  4. Poziom trudności RP/OS pokonywanych na drogach z asekuracją tradycyjną
  5. Poziom trudności RP/OS pokonywanych w warunkach zimowych (mikst, lód)
  6. Nazwy odwiedzanych rejonów wspinaczkowych.

na adres kww@pza.org.pl oraz zaktualizowanie wykazu przejść.

PZA może zgłosić maksymalnie dwie osoby.

Zgłoszenia muszą być przesłane do PZA nie później niż do czwartku 14.11.2019.

Mountaineering Scottland zastrzega sobie prawo do redukcji liczby uczestników z poszczególnych krajów do jednego w wypadku zbyt dużej liczby chętnych z innych federacji zrzeszonych w UIAA.

Termin
22 – 29 luty 2020

Miejsce
Aviemore Youth Hostel, Aviemore, Szkocja, Wielka Brytania.

Koszty
Impreza jest w dużej mierze sponsorowana przez BMC, jednakże obowiązuje opłata w wysokości 195 GBP od osoby, finansowana przez PZA. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i pełne wyżywienie.

Dojazd
Uczestnicy we własnym zakresie organizują dojazd do Wielkiej Brytanii.

więcej info o imprezie

<< wstecz